iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black Renkleri Nasıl Görünecek?

Apple'ın duyurması beklenen iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black renkleri ile ilgili yayınlanan renderlar, renklerin nasıl görüneceğini belli ediyor!

iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black

iPhone 7 özellikleri ile ilgili aktarılan detaylarda yer alan yeni 5 renkten dikkat çeken ikisi Piano Black ve Dark Black için render görseller yayınlandı. Hazırlanan render görsellerde iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black renkleri renkleri dikkat çekiyor.

iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black renkleri!

Arabistan kaynaklı bir internet sitesinde yayınlanan yeni iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black render görüntüleri, Apple’ın iPhone ailesine katacağı renklerin nasıl görüneceğini aydınlatmış oldu.

Aslında bilindiği gibi Apple, Piano Black rengini Mac Pro modeli ile geçtiğimiz yıllarda standart renk olarak sunmuştu. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus üzerinde de Piano Black ve Dark Black renkleri farklılık oluşturuyor.

İşte yayınlanan iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black renklerinin renderları:

1. iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black Renkleri

2. iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black Renkleri

3. iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black Renkleri

4. iPhone 7 Plus Piano Black ve Dark Black Renkleri

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.