iPhone 7 Plus Kutu Görseli Sızdırıldı!

Kısa bir süre önce iPhone 7 Plus kutu görseli olduğu iddia edilen bir fotoğraf paylaşıldı. iPhone 7 kutu görselinde kulaklık ile ilgili detaylar bulunuyor!

iPhone 7 Plus Kutu

iPhone 7’nin çıkış tarihi yaklaştıkça, iPhone 7 ile ilgili sızıntılar da daha somut bir hale gelmeye başladı. Üretimin başlamış ve ilk partilerin hazırlanıyor olması, iPhone 7 Plus kutu görselinin de sızmasına sebep oldu.

iPhone 7 Plus kutu görseli sızdı!

Kısa bir süre önce iPhone 7 Plus kutu görseli olduğu iddia edilen bir sızıntı gerçekleşti. Sızıntı iPhone 7 Plus kutu görseli üzerinde ise, iPhone 7 serisi ile kaldırılması planlanan 3.5mm kulaklık girişinin olmadığı dikkat çekiyor.

iPhone 7 Plus kutusunun arkasını görüntüleyen sızıntı fotoğrafta, 256GB depolama alanı sunan model olduğu bilgisi yer alıyor. Bununla beraber kutunun arkasında, iPhone 7 Plus’ın kutu içeriği ile ilgili açıklama da bulunuyor.

iPhone 7 Plus Kutu

Söz konusu bu iPhone 7 Plus kutu içeriği açıklamasında, Lightning EarPods ibaresi bulunuyor. Durumun böyle olması da, yeni gelen somut sızıntıların, Apple’ın 3.5mm kulaklık girişine iPhone 7 serisi ile veda ettiği gerçeğini kuvvetlendiriliyor.

Eğer, söz konusu sızdırılan iPhone 7 Plus kutu görseli gerçeklik payı taşıyorsa, hem 256GB depolama seçeneğini hem de Lightning EarPods seçeneğini doğrulamış oluyor.

Bunların dışında ise iPhone 7 ile kutu içeriğinde, herhangi bir değişiklik olmadığı anlaşılıyor.

7 Eylül 2016 tarihinde düzenlenecek Apple Eylül etkinliği ile resmi olarak tanıtılacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için, önümüzdeki günler sızıntıların en somut hallerini ortaya çıkaracak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here