iPhone 7 Plus Kutu Görseli Sızdırıldı!

Kısa bir süre önce iPhone 7 Plus kutu görseli olduğu iddia edilen bir fotoğraf paylaşıldı. iPhone 7 kutu görselinde kulaklık ile ilgili detaylar bulunuyor!

iPhone 7 Plus Kutu

iPhone 7’nin çıkış tarihi yaklaştıkça, iPhone 7 ile ilgili sızıntılar da daha somut bir hale gelmeye başladı. Üretimin başlamış ve ilk partilerin hazırlanıyor olması, iPhone 7 Plus kutu görselinin de sızmasına sebep oldu.

iPhone 7 Plus kutu görseli sızdı!

Kısa bir süre önce iPhone 7 Plus kutu görseli olduğu iddia edilen bir sızıntı gerçekleşti. Sızıntı iPhone 7 Plus kutu görseli üzerinde ise, iPhone 7 serisi ile kaldırılması planlanan 3.5mm kulaklık girişinin olmadığı dikkat çekiyor.

iPhone 7 Plus kutusunun arkasını görüntüleyen sızıntı fotoğrafta, 256GB depolama alanı sunan model olduğu bilgisi yer alıyor. Bununla beraber kutunun arkasında, iPhone 7 Plus’ın kutu içeriği ile ilgili açıklama da bulunuyor.

iPhone 7 Plus Kutu

Söz konusu bu iPhone 7 Plus kutu içeriği açıklamasında, Lightning EarPods ibaresi bulunuyor. Durumun böyle olması da, yeni gelen somut sızıntıların, Apple’ın 3.5mm kulaklık girişine iPhone 7 serisi ile veda ettiği gerçeğini kuvvetlendiriliyor.

Eğer, söz konusu sızdırılan iPhone 7 Plus kutu görseli gerçeklik payı taşıyorsa, hem 256GB depolama seçeneğini hem de Lightning EarPods seçeneğini doğrulamış oluyor.

Bunların dışında ise iPhone 7 ile kutu içeriğinde, herhangi bir değişiklik olmadığı anlaşılıyor.

7 Eylül 2016 tarihinde düzenlenecek Apple Eylül etkinliği ile resmi olarak tanıtılacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için, önümüzdeki günler sızıntıların en somut hallerini ortaya çıkaracak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.