iPhone 7 Plus Jet Black Kılıfsız Kullanılırsa Ne Olur? İşte Cevabı!

Bir kullanıcı, 1 ay kılıfsız kullandığı iPhone 7 Plus Jet Black modelinin nasıl bir hale geleceğini gösteren fotoğraf paylaştı. İşte detaylar!

iPhone 7 Plus Jet Black

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone modelleri ile birlikte 128GB ve üstündeki seçimlerde sunduğu Jet Black-Simsiyah rengi, tanıtılmasından bu güne kadar birçok konu ile gündeme geldi. Bir Reddit kullanıcısı da, kılıfsız kullanılan Jet Black iPhone 7 Plus modelinin ne hale gelebileceğini, paylaştığı bir görselle aktarmış oldu.

Kılıfsız kullanılan Jet Black iPhone 7 Plus’ın akıbeti!

İlk olarak belirtmek gerekirse, Reddit kullanıcısının paylaştığı görselde yoğun ışık altında çekilmiş. Böylelikle iPhone 7 Plus’ın kasasındaki deformasyon net olarak ortaya çıkmış. Bununla beraber kullanıcı, sadece 1 aylık bir kullanım süresinden bahsediyor.

Fotoğraftan da belli olduğu gibi Simsiyah iPhone 7 Plus modelinde, birçok çizik meydana gelmiş. Aslında bu görsel, bir sürpriz olarak değerlendirilmiyor. Zira Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini satışa sunduğundan beri Jet Black-Simsiyah renginin, özel bir üretim sürecinden geçirilecek parlaklık oluşturulduğunu, dolayısıyla kılıfsız kullanımlarda çizikler ve aşınmalar oluşabileceği uyarısında bulunmuştu. Söz konusu bu fotoğraf da Apple’ın bu uyarısına görsel destek olmuş gibi görünüyor.

iPhone 7 Plus Jet Black Kılıfsız Kullanılırsa

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.