iPhone 7 Plus Jet Black Kılıfsız Kullanılırsa Ne Olur? İşte Cevabı!

Bir kullanıcı, 1 ay kılıfsız kullandığı iPhone 7 Plus Jet Black modelinin nasıl bir hale geleceğini gösteren fotoğraf paylaştı. İşte detaylar!

iPhone 7 Plus Jet Black

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone modelleri ile birlikte 128GB ve üstündeki seçimlerde sunduğu Jet Black-Simsiyah rengi, tanıtılmasından bu güne kadar birçok konu ile gündeme geldi. Bir Reddit kullanıcısı da, kılıfsız kullanılan Jet Black iPhone 7 Plus modelinin ne hale gelebileceğini, paylaştığı bir görselle aktarmış oldu.

Kılıfsız kullanılan Jet Black iPhone 7 Plus’ın akıbeti!

İlk olarak belirtmek gerekirse, Reddit kullanıcısının paylaştığı görselde yoğun ışık altında çekilmiş. Böylelikle iPhone 7 Plus’ın kasasındaki deformasyon net olarak ortaya çıkmış. Bununla beraber kullanıcı, sadece 1 aylık bir kullanım süresinden bahsediyor.

Fotoğraftan da belli olduğu gibi Simsiyah iPhone 7 Plus modelinde, birçok çizik meydana gelmiş. Aslında bu görsel, bir sürpriz olarak değerlendirilmiyor. Zira Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini satışa sunduğundan beri Jet Black-Simsiyah renginin, özel bir üretim sürecinden geçirilecek parlaklık oluşturulduğunu, dolayısıyla kılıfsız kullanımlarda çizikler ve aşınmalar oluşabileceği uyarısında bulunmuştu. Söz konusu bu fotoğraf da Apple’ın bu uyarısına görsel destek olmuş gibi görünüyor.

iPhone 7 Plus Jet Black Kılıfsız Kullanılırsa

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here