iPhone 7 Patlıyor mu?

iPhone 7 patlama haberlerinden sonra, kılıf üreticilerinden ilginç bir yaklaşım ile iPhone 7 patlıyor mu? sorularına cevap geldi!

iPhone 7 Patlıyor mu

Galaxy Note 7 patlama durumu ile ilgili söylentiler, satışları ve üretimi durmasına rağmen devam ediyor. Kısa bir süre önce sansasyon amaçlı iPhone 7 patlama haberlerinden sonra, konuya çok farklı açıdan yaklaşan bir atılım geldi.

iPhone 7 Patlıyor mu?

Bilindiği gibi, uygun olmayan koşullarda, Li-ion yani piyasadaki tüm akıllı telefon modellerinin enerji kaynağı batarya teknolojisi, istenmeyen yanma ve patlama olaylarına gebe bir yaklaşım sergiliyor.

Durumun böyle olması da, ilk haftasında iPhone 7 patlama haberinin gündeme gelmesine neden oldu. Lakin, Galaxy Note 7 patlama sorunu, uygun olmayan şartların aksine tamamen üretim sürecindeki henüz tam olarak belirlenemeyen sebeplere dayanıyordu.

Şu an için iPhone 7 patlama haberlerine ilişkin, kronik bir sorun olduğuna dair bir delil mevcut değil. Dolayısıyla, tüm bu haberler ya sansasyon amaçlı ya da uygun olmayan koşullarda oluşan problemlere dayanıyor.

Yanmış iPhone 7 kılıfı!

iPhone 7 Patlıyor mu

Patlama ve yanma haberlerinin bu denli revaçta olması, kılıf üreticilerinin de ilgisini bu yöne kaydırdı. Öyle ki son olarak, iPhone 7 modeli için, Note 7 patlama sonrası oluşan deformasyonu yansıtan bir kılıf üretildi.

Sanki yanmış gibi bir görüntü sergileyen yeni iPhone 7 kılıfı, öyle görünüyor ki patlama ve yanma haberleri sonrası, piyasada yer alan en ilginç kılıf tasarımlarından birisi olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here