iPhone 7 Modeli için Çift SIM Kart İddiası!

iPhone 7

Eylül ayında tanıtılacak olan yeni iPhone 7 modeli ile ilgili sızıntı görseller gelmeye devam ediyor. Yeni gelen bir iPhone 7 görselinde ise iPhone 7’nin, çift SIM kart slotuna sahip olacağı yer alıyor.

iPhone 7 çift SIM kart desteği ile gelebilir!

iPhone 7

Çinli Rock Fix tarafından yaplaşılan görsellere göre iPhone 7’nin çift SIM kart slotuna sahip olacağı iddia ediliyor. iPhone 7’nin SIM slotu olduğu iddia edilen görsellere ek olarak, SanDisk tarafından üretilmiş 256GB boyutunda depolama birimi görseli de yer alıyor.

iPhone 7

256GB depolama olması kuvvetle muhtemel olan iPhone 7 modelinin, çift SIM kart desteği konusunda ise çok da o kadar beklentili olmamak gerekiyor. Zira özellikle Birleşik Devletler satışlarında Apple, mobil operatörler aracılığı ile ciddi bir satış sağlıyor. Mobil operatörlerinde çift SIM kart konusuna sıcak bakmadığı düşünüldüğünde, paylaşılan bu görsellerin ne derece iPhone 7 modeline ait olduğu da, akıllarda soru işareti oluşturuyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.