iPhone 7 Mavi Renk ile Gelebilir!

iPhone 7 Mavi Renk

Eylül ayında tanıtılacak iPhone 7 modeli ile ilgili gelen bilgilerin ardı arkası kesilmiyor. Yeni gelen Japonya kaynaklı bir bilgiye göre ise Apple, iPhone 7 Mavi renk seçeneği sunacakken, Uzay Grisi renk seçeneği kaldıracak!

iPhone 7 Deep Blue renk seçeneği!

Apple’ın iPhone 5s modelinden bu yana kullanıcılarına renk seçeneği olarak sunduğu Space Gray yani Uzay Grisi rengi, yeni gelen bir bilgiye göre tarih olacak.

iPhone 7 Mavi Renk

Söylenen o ki Apple, Space Gray-Uzay Grisi- renk seçeneği yerine iPhone 7 modelinde, Deep Blue olarak isimlendirilecek Derin Mavi rengini kullanıcılarının beğenisine sunacak.

Öte yandan aktarılan bilgilere göre iPhone 7, iPhone 6 ve iPhone 6s modellerine kıyasla tasarım tarafından çok ciddi farklılıklar sunmayacak. Bununla beraber kamera ve Smart Connector dışında iPhone 7 özellikleri için; Apple A10 yonga, suya ve toza dayanıklı kasa, düzenlenmiş anten bantları, daha hızlı 4G ve Wi-Fi detayları aktarılıyor.

 

>> iPhone 7 Derin Mavi-Deep Blue- renk seçeneği ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.