iPhone 7 Kutusu

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin resmi olarak duyurulmasına sayılı günler kala, yeni bir satışa hazır iPhone 7 kutu görseli sızdırıldı. Sızdırılan iPhone 7 kutu görselinde ise en dikkat çeken detay, AirPods detayı oldu.

iPhone 7 ile kablosuz kulaklık AirPods gelebilir!

Sızdırılan görüntülerde, jelatini açılmamış ve satışa hazır bir iPhone 7 256GB modelinin kutusu yer alıyor. 256GB depolama alanı seçeneğinin, hem iPhone 7 hem de iPhone 7 Plus modeli ile bu yıl satışa sunulacağına kesin gözüyle bakılıyordu.

Sızdırılan bu görüntülerdeki en dikkat çeken nokta ise, iPhone 7 kutu içeriğinde AirPods ibaresinin yer alması oldu. Zira, bilindiği gibi Apple, iPhone ile kutu içeriğine eklediği kulaklık modellerine, EarPods ismini veriyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile yeni kulaklıklara AirPods isminin verilmesinin nedeni ise, 3.5mm bağlantı yerine Lightning bağlantıyı kullanması olabilir.

Ya da Apple, iPhone 7 ile kaldırdığı 3.5mm kulaklık girişi sebebiyle, kutu içerisinde sunacağı yeni AirPods kulaklıkları, kablosuz olarak hazırlamış olabilir.

Şu an için yapılan yorumlar, Apple’un AirPods ismini verdiği yeni kulaklığın, kablosuz olacağı yönünde. Böylece Apple, kutu içeriğine kablosuz kulaklık dahil eden ilk firma olacak.

İşte sızdırılan iPhone 7 kutu görselleri:

1. iPhone 7 kutusu

2. iPhone 7 kutusu

3. iPhone 7 kutusu

4. iPhone 7 kutusu

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here