iPhone 7 Kutu Görüntülerinde Kablosuz Kulaklık İbaresi Yer Alıyor!

Yeni sızdırılan iPhone 7 kutu görsellerinde, kablosuz kulaklık AirPods ibaresi yer alıyor. İşte iPhone 7 kutu görüntüleri ve kablosuz kulaklık AirPods!

iPhone 7 Kutusu

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin resmi olarak duyurulmasına sayılı günler kala, yeni bir satışa hazır iPhone 7 kutu görseli sızdırıldı. Sızdırılan iPhone 7 kutu görselinde ise en dikkat çeken detay, AirPods detayı oldu.

iPhone 7 ile kablosuz kulaklık AirPods gelebilir!

Sızdırılan görüntülerde, jelatini açılmamış ve satışa hazır bir iPhone 7 256GB modelinin kutusu yer alıyor. 256GB depolama alanı seçeneğinin, hem iPhone 7 hem de iPhone 7 Plus modeli ile bu yıl satışa sunulacağına kesin gözüyle bakılıyordu.

Sızdırılan bu görüntülerdeki en dikkat çeken nokta ise, iPhone 7 kutu içeriğinde AirPods ibaresinin yer alması oldu. Zira, bilindiği gibi Apple, iPhone ile kutu içeriğine eklediği kulaklık modellerine, EarPods ismini veriyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile yeni kulaklıklara AirPods isminin verilmesinin nedeni ise, 3.5mm bağlantı yerine Lightning bağlantıyı kullanması olabilir.

Ya da Apple, iPhone 7 ile kaldırdığı 3.5mm kulaklık girişi sebebiyle, kutu içerisinde sunacağı yeni AirPods kulaklıkları, kablosuz olarak hazırlamış olabilir.

Şu an için yapılan yorumlar, Apple’un AirPods ismini verdiği yeni kulaklığın, kablosuz olacağı yönünde. Böylece Apple, kutu içeriğine kablosuz kulaklık dahil eden ilk firma olacak.

İşte sızdırılan iPhone 7 kutu görselleri:

1. iPhone 7 kutusu

2. iPhone 7 kutusu

3. iPhone 7 kutusu

4. iPhone 7 kutusu

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.