iPhone 7 Kasası

iPhone 7 ile ilgili sızıntılar, hız kesmeden devam ediyor. Son olarak ise 4.7inç iPhone 7 modeline ait olduğu iddia edilen, altın renkli iPhone 7 kasası görüntüsü sızdırıldı!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Çizimleri Sızdırıldı!

Gold renkli iPhone 7 kasası sızdırıldı!

Sızdırılan görselden anlaşıldığı üzere 4.7inç iPhone 7 kasasında, iPhone 6/6s ile çok eleştirilen anten bantları üst tarafa kaydırılmış.

iPhone 7 Kasası

Öte yandan iPhone 7 kasası görüntüsünde, kameranın tek lensli ve çıkıntı yapmaya devam etmiş olduğu görülüyor. Bu görüntü de, kısa bir süre önce sızdırılan iPhone 7 çizimleri ile örtüşüyor. Zira daha önce sızdırılan iPhone 7 çizimlerinde; iPhone 7’nin tek kameralı, iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro modelinin ise çift kameralı olacağı belli oluyordu. Benzer şekilde, Smart Connector bağlantısının da, sadece iPhone 7 Pro veya Plus modelinde olacağı aktarılıyordu. Bu 4.7inçlik iPhone 7 kasa görüntüsünde de Smart Connector bağlantı biriminin bulunmadığı görülüyor.

Yeni gelen bu iPhone 7 kasası görüntüsünde de, yine tek arka kamera sensörü olduğu görülüyor.

Eğer iddia edildiği gibi bu görsel iPhone 7 kasası görüntüsü ise, iPhone 7 serisinde iPhone 6/6s serisindeki tasarım anlayışıyla karşılaşılması kuvvetle muhtemel olacak. Son gelen farklı kaynakların sızıntıları da birbiriyle örtüşerek, bu durumu doğrular nitelikte.

 

>> Yeni sızdırılan altın renkli iPhone 7 kasası görüntüsü ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here