iPhone 7 Kasası Görüntülendi!

iPhone 7 Kasası

iPhone 7 ile ilgili sızıntılar, hız kesmeden devam ediyor. Son olarak ise 4.7inç iPhone 7 modeline ait olduğu iddia edilen, altın renkli iPhone 7 kasası görüntüsü sızdırıldı!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Çizimleri Sızdırıldı!

Gold renkli iPhone 7 kasası sızdırıldı!

Sızdırılan görselden anlaşıldığı üzere 4.7inç iPhone 7 kasasında, iPhone 6/6s ile çok eleştirilen anten bantları üst tarafa kaydırılmış.

iPhone 7 Kasası

Öte yandan iPhone 7 kasası görüntüsünde, kameranın tek lensli ve çıkıntı yapmaya devam etmiş olduğu görülüyor. Bu görüntü de, kısa bir süre önce sızdırılan iPhone 7 çizimleri ile örtüşüyor. Zira daha önce sızdırılan iPhone 7 çizimlerinde; iPhone 7’nin tek kameralı, iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro modelinin ise çift kameralı olacağı belli oluyordu. Benzer şekilde, Smart Connector bağlantısının da, sadece iPhone 7 Pro veya Plus modelinde olacağı aktarılıyordu. Bu 4.7inçlik iPhone 7 kasa görüntüsünde de Smart Connector bağlantı biriminin bulunmadığı görülüyor.

Yeni gelen bu iPhone 7 kasası görüntüsünde de, yine tek arka kamera sensörü olduğu görülüyor.

Eğer iddia edildiği gibi bu görsel iPhone 7 kasası görüntüsü ise, iPhone 7 serisinde iPhone 6/6s serisindeki tasarım anlayışıyla karşılaşılması kuvvetle muhtemel olacak. Son gelen farklı kaynakların sızıntıları da birbiriyle örtüşerek, bu durumu doğrular nitelikte.

 

>> Yeni sızdırılan altın renkli iPhone 7 kasası görüntüsü ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.