fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

iPhone 7 Kamerası Yeniden Görüntülendi!

iPhone 7 Kamerası

Akıllı Telefon

iPhone 7 Kamerası Yeniden Görüntülendi!

Yeni gelen sızıntı iPhone 7 görüntülerinde, daha büyük bir iPhone 7 kamerası olacağı yinelenmiş oldu. İşte iPhone 7 kamerası ile ilgili detaylar!

Yeni gelen bir 4.7-inç iPhone 7 ve 5.5-inç iPhone 7 modellerinin sızıntı görsellerinde, kamera modülleri ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıkıyor. Daha önce de benzer sızıntı görseller gelmiş olsa da, bu defa iPhone 7 görüntülerinin, Pegatron üretim bölümünden geldiği iddia ediliyor.

iPhone 7 kamerası, iPhone 6s’ten daha büyük olacak!

iPhone 7 Kamerası

Apple’in, Foxconn’dan sonra ikinci büyük iPhone üretici ismi Pegatron, iPhone 7 üretimi başladı haberlerinden sonra sızıntılara konu olmaya başladı. Yeni gelen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus veya Pro görüntülerinin de, Pegatron’dan geldiği iddia ediliyor.

 

Apple’ın, iPhone 7 kamerası noktasında çitayı üst seviyelere taşıyacağı bilgileri, gelen bu ve buna benzer görsellerle desteklenmeye devam ediyor. Zira iPhone 7 kamerasının, iPhone 6s’e nazaran çok daha büyük olduğu ve iPhone 7 Pro veya Plus olarak isimlendirilecek 5.5-inç iPhone 7 modelinin de çift kamera sensörüne sahip olduğu görülüyor.

iPhone 7 Kamerası

Öyle anlaşılıyor ki Apple, kamera noktasında iPhone 7 serisine iyi hazırlanmış. Her ne kadar çıkıntı yapan kamera daha da artmış olsa da, kamera özelliklerinde de paralel bir artış olduğu kuvvetle muhtemel.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık