iPhone 7 Kamerası Yeniden Görüntülendi!

Yeni gelen sızıntı iPhone 7 görüntülerinde, daha büyük bir iPhone 7 kamerası olacağı yinelenmiş oldu. İşte iPhone 7 kamerası ile ilgili detaylar!

iPhone 7 Kamerası

Yeni gelen bir 4.7-inç iPhone 7 ve 5.5-inç iPhone 7 modellerinin sızıntı görsellerinde, kamera modülleri ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıkıyor. Daha önce de benzer sızıntı görseller gelmiş olsa da, bu defa iPhone 7 görüntülerinin, Pegatron üretim bölümünden geldiği iddia ediliyor.

iPhone 7 kamerası, iPhone 6s’ten daha büyük olacak!

iPhone 7 Kamerası

Apple’in, Foxconn’dan sonra ikinci büyük iPhone üretici ismi Pegatron, iPhone 7 üretimi başladı haberlerinden sonra sızıntılara konu olmaya başladı. Yeni gelen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus veya Pro görüntülerinin de, Pegatron’dan geldiği iddia ediliyor.

 

Apple’ın, iPhone 7 kamerası noktasında çitayı üst seviyelere taşıyacağı bilgileri, gelen bu ve buna benzer görsellerle desteklenmeye devam ediyor. Zira iPhone 7 kamerasının, iPhone 6s’e nazaran çok daha büyük olduğu ve iPhone 7 Pro veya Plus olarak isimlendirilecek 5.5-inç iPhone 7 modelinin de çift kamera sensörüne sahip olduğu görülüyor.

iPhone 7 Kamerası

Öyle anlaşılıyor ki Apple, kamera noktasında iPhone 7 serisine iyi hazırlanmış. Her ne kadar çıkıntı yapan kamera daha da artmış olsa da, kamera özelliklerinde de paralel bir artış olduğu kuvvetle muhtemel.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.