iPhone 7 İsmi Vodafone’da Göründü!

iPhone 7'nin sipariş sayfası, Vodafone'un web sayfasında ortaya çıktı. İşte Vodafone'da ortaya çıkan iPhone 7 ile ilgili detaylar!

iPhone 7

Apple’ın 7 Eylül 2016 tarihinde düzenleyeceği özel etkinlik ile duyuracağı yeni iPhone modeli iPhone 7 ile ilgili, resmi satıcıların sayfalarında detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak ise Vodafone’un sayfasında, iPhone 7 ismi görünmüş oldu.

iPhone 7 ismi Vodafone sayfasında ortaya çıktı!

Vodafone’un sayfasında ortaya çıkan iPhone 7 ismi ile ilgili başka herhangi bir görsel veya fiyat detayı yer almıyor. Lakin, Vodafone tarafında iPhone 7 isminin görünmesi, iPhone 6SE isimlendirmesinin beklentilerini söndürmüş oluyor.

iPhone 7

Öte yandan Apple’ın etkinlik tarihini de 7 eylül olarak bildirmesi, iPhone 7 ismine bir atıf olarak değerlendiriliyor.

Öyle görünüyor ki Apple, yeni iPhone modelini kuvvetle muhtemel iPhone 6SE değil, iPhone 7 olarak isimlendirecek. Daha önce gelen iPhone 6SE olarak isimlendirilme beklentilerinin altında yatan sebep ise, yeni iPhone sızıntılarının iPhone 6/6s ile tasarım olarak ciddi benzerlik göstermesi olmuştu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.