iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Apple’ın, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelini resmi olarak tanıtmasına 1 gün kalan, Foxconn’dan iPhone 7 sevkiyatları ile ilgili bilgi edinildi.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sevkiyatları start aldı!

ITHome tarafından kaydedilen bilgiler göre Apple’ın en büyük üretici ortaklarından Foxconn, iPhone 7 ve iPhone 7 sevkiyatlarına başladı.

foxconn iphone

Açıklanan bilgilere ilk ilk parti iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, 370 bin adet olarak hazırlandı ve sevkiyatı yapılacak kargonun ağırlığı 200 tonu aşıyor.

İlk parti ürünlerin; İngiltere, Hollanda ve Birleşik Devletlere gönderilmek üzere yola çıkmaya hazırlandığı belirtiliyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ne kadar satacak?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satış miktarları ile ilgili de tahminler paylaşıldı. Paylaşılan bilgilere göre Apple’ın, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ürünlerinin satışını başlattığı ilk hafta, 10 milyon adet dünya genelinde satış yapacağı yer alıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse kısa bir süre önce yayınlanan bir anketin sonucuna göre de mevcut iPhone kullanıcılarının yaklaşık yarısının, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine geçiş yapmak isteği ortaya çıkmıştı.

Öyle görünüyor ki Apple, yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile ciddi satış adetleri yakalamayı başaracak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here