iPhone 7, Gold, Silver ve Dark Gray Renkleri ile Görüntülendi!

iPhone 7 modeli ile ilgili yeni gelen sızıntılar, Gold, Silver ve Dark Gray renklerini ortaya çıkartıyor. İşte yeni iPhone 7 sızıntı görselleri!

iPhone 7

Apple’ın, Eylül 2016 ayı içerisinde duyurması beklenen yeni akıllı telefon modeli iPhone 7 ile ilgili ortaya çıkan sızıntı görseller, deyim yerindeyse sıradan bir hale gelecek kadar artış göstermiş durumda. Zira, artık hemen hemen her gün yeni bir iPhone 7 görüntüsü ile karşılaşmak mümkün oldu.

Son olarak ise iPhone 7’nin, 3 farklı rengini de ortaya çıkaran sızıntı görseller, aynı anda ortaya çıkartıldı.

iPhone 7, 3 farklı renk seçeneği ile görüntülendi!

Ortaya çıkan yeni iPhone 7 görüntülerinde; Silver, Gold ve Dark Gray renklerine sahip. Bunların dışında iPhone 7 ile ilgili ortaya atılan tasarım ve kamera iddiaları, yeniden desteklenir oldu.

Zira yeni iPhone 7 görüntülerinde, kameranın ciddi anlamdan iPhone 6 ve iPhone 6s modellerine göre daha büyük bir hale gelmiş olduğu görülüyor. Öte yandan tasarım noktasında iPhone 6/6s serisinde çok eleştirilen plastik anten bantlarının, arka taraftan alt tarafa doğru kaydırıldığı yine dikkat çekiyor.

Öyle görünüyor ki Apple, tasarım noktasında iPhone 7 ile ileri doğru bir adım atmak yerine, ufak tefek makyajlama yapmak ile yetinecek.

1. iPhone 7

2. iPhone 7

3. iPhone 7

4. iPhone 7

5. iPhone 7

6. iPhone 7

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.