iPhone 7, Gold, Silver ve Dark Gray Renkleri ile Görüntülendi!

iPhone 7 modeli ile ilgili yeni gelen sızıntılar, Gold, Silver ve Dark Gray renklerini ortaya çıkartıyor. İşte yeni iPhone 7 sızıntı görselleri!

iPhone 7

Apple’ın, Eylül 2016 ayı içerisinde duyurması beklenen yeni akıllı telefon modeli iPhone 7 ile ilgili ortaya çıkan sızıntı görseller, deyim yerindeyse sıradan bir hale gelecek kadar artış göstermiş durumda. Zira, artık hemen hemen her gün yeni bir iPhone 7 görüntüsü ile karşılaşmak mümkün oldu.

Son olarak ise iPhone 7’nin, 3 farklı rengini de ortaya çıkaran sızıntı görseller, aynı anda ortaya çıkartıldı.

iPhone 7, 3 farklı renk seçeneği ile görüntülendi!

Ortaya çıkan yeni iPhone 7 görüntülerinde; Silver, Gold ve Dark Gray renklerine sahip. Bunların dışında iPhone 7 ile ilgili ortaya atılan tasarım ve kamera iddiaları, yeniden desteklenir oldu.

Zira yeni iPhone 7 görüntülerinde, kameranın ciddi anlamdan iPhone 6 ve iPhone 6s modellerine göre daha büyük bir hale gelmiş olduğu görülüyor. Öte yandan tasarım noktasında iPhone 6/6s serisinde çok eleştirilen plastik anten bantlarının, arka taraftan alt tarafa doğru kaydırıldığı yine dikkat çekiyor.

Öyle görünüyor ki Apple, tasarım noktasında iPhone 7 ile ileri doğru bir adım atmak yerine, ufak tefek makyajlama yapmak ile yetinecek.

1. iPhone 7

iPhone 7

2. iPhone 7

iPhone 7

3. iPhone 7

iPhone 7

4. iPhone 7

iPhone 7

5. iPhone 7

iPhone 7

6. iPhone 7

iPhone 7

 

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here