iPhone modelleri ile ilgili yerinde sızıntılar yapması ile bilinen KGI analistlerinden Ming-Chi Kuo, iPhone 7 modeli ile ilgili yeni detaylar paylaştı. Aslında iPhone 7 ile ilgili aktarılan bu detaylar, bir süredir dile getirilmekteydi. Lakin, Ming-Chi Kuo tarafından da ortaya atılması, ihtimalleri güçlendirmiş oldu!

iPhone 7 özellikleri netleşiyor!

iPhone 7

KGI güvenlik analistlerinden Ming-Chi Kuo, Apple’ın iPhone 7 serisi ile birlikte 4.7inç ve 5.5inç ekran boyutlarını sunan 2 farklı model ile devam edeceğini dile getiriyor. Öte yandan eklenen bilgilere göre iPhone 7 modellerinde 3GB RAM ve çift lensli arka kamera olacak.

Bu bilgilere ek olarak Ming-Chi Kuo, Apple parça sağlayıcılarından Catcher Technology tarafına dayandırdığı iPhone 7 özellikleri arasında, iPad Pro modellerinde olduğu gibi Smart Connector bağlantısına sahip olacağını öne sürüyor.

iPhone 7

iPhone 7 Pro mu, iPhone 7 Plus mı?

Bunlarla beraber, bir süredir dile getirilen iPhone 7 Pro isimlendirmesi ile ilgili, Ming-Chi Kuo tarafından bir detay söylenmiyor. Yani Apple, iPhone 7 ile birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus isimlendirmesine mi devam edecek, yoksa iPhone 7 ve iPhone 7 Pro isimlendirmesine mi geçecek, şu an net olarak bilinmeyen detaylar arasında yer alıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here