Haber Tekno Sosyal Medya

iPhone 7 3GB RAM ve Çift Kamera ile Gelebilir!

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

iPhone 7 3GB RAM ve Çift Kamera ile Gelebilir!

Apple’ın yeni iPhone modeli iPhone 7 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak iPhone 7 3GB RAM ve çift kamera bilgisi aktarıldı! İşte detaylar!

iPhone modelleri ile ilgili yerinde sızıntılar yapması ile bilinen KGI analistlerinden Ming-Chi Kuo, iPhone 7 modeli ile ilgili yeni detaylar paylaştı. Aslında iPhone 7 ile ilgili aktarılan bu detaylar, bir süredir dile getirilmekteydi. Lakin, Ming-Chi Kuo tarafından da ortaya atılması, ihtimalleri güçlendirmiş oldu!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Tasarımı, iPhone 6s Serisine Benzeyebilir!

iPhone 7 özellikleri netleşiyor!

iPhone 7

KGI güvenlik analistlerinden Ming-Chi Kuo, Apple’ın iPhone 7 serisi ile birlikte 4.7inç ve 5.5inç ekran boyutlarını sunan 2 farklı model ile devam edeceğini dile getiriyor. Öte yandan eklenen bilgilere göre iPhone 7 modellerinde 3GB RAM ve çift lensli arka kamera olacak.

Bu bilgilere ek olarak Ming-Chi Kuo, Apple parça sağlayıcılarından Catcher Technology tarafına dayandırdığı iPhone 7 özellikleri arasında, iPad Pro modellerinde olduğu gibi Smart Connector bağlantısına sahip olacağını öne sürüyor.

iPhone 7

iPhone 7 Pro mu, iPhone 7 Plus mı?

Bunlarla beraber, bir süredir dile getirilen iPhone 7 Pro isimlendirmesi ile ilgili, Ming-Chi Kuo tarafından bir detay söylenmiyor. Yani Apple, iPhone 7 ile birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus isimlendirmesine mi devam edecek, yoksa iPhone 7 ve iPhone 7 Pro isimlendirmesine mi geçecek, şu an net olarak bilinmeyen detaylar arasında yer alıyor.

 

>> iPhone 7 3GB RAM ve iPhone 7 çift kamera özelliği ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Üste çık