iPhone 7 3GB RAM ve Çift Kamera ile Gelebilir!

iPhone modelleri ile ilgili yerinde sızıntılar yapması ile bilinen KGI analistlerinden Ming-Chi Kuo, iPhone 7 modeli ile ilgili yeni detaylar paylaştı. Aslında iPhone 7 ile ilgili aktarılan bu detaylar, bir süredir dile getirilmekteydi. Lakin, Ming-Chi Kuo tarafından da ortaya atılması, ihtimalleri güçlendirmiş oldu!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Tasarımı, iPhone 6s Serisine Benzeyebilir!

iPhone 7 özellikleri netleşiyor!

iPhone 7

KGI güvenlik analistlerinden Ming-Chi Kuo, Apple’ın iPhone 7 serisi ile birlikte 4.7inç ve 5.5inç ekran boyutlarını sunan 2 farklı model ile devam edeceğini dile getiriyor. Öte yandan eklenen bilgilere göre iPhone 7 modellerinde 3GB RAM ve çift lensli arka kamera olacak.

Bu bilgilere ek olarak Ming-Chi Kuo, Apple parça sağlayıcılarından Catcher Technology tarafına dayandırdığı iPhone 7 özellikleri arasında, iPad Pro modellerinde olduğu gibi Smart Connector bağlantısına sahip olacağını öne sürüyor.

iPhone 7

iPhone 7 Pro mu, iPhone 7 Plus mı?

Bunlarla beraber, bir süredir dile getirilen iPhone 7 Pro isimlendirmesi ile ilgili, Ming-Chi Kuo tarafından bir detay söylenmiyor. Yani Apple, iPhone 7 ile birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus isimlendirmesine mi devam edecek, yoksa iPhone 7 ve iPhone 7 Pro isimlendirmesine mi geçecek, şu an net olarak bilinmeyen detaylar arasında yer alıyor.

 

>> iPhone 7 3GB RAM ve iPhone 7 çift kamera özelliği ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.