iPhone 7, 3GB RAM ve 256GB Depolama Sunacak!

iPhone 7

iPhone 7 ile ilgili gelen sızıntılar ve iddialar, hız kesmeden devam ediyor. Çin’den gelen yeni iPhone 7 bilgileri de daha önce ortaya atılmış bilgiler ile örtüşüyor.

Yeni iPhone 7 sızıntıları!

Çinli Weibo tarafından aktarılan yeni iPhone 7 bilgilerine göre Apple, yine iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olmak üzere 2 farklı model ile tüketicilerin karşısında yer alacak.

iPhone 7 Plus tarafında 5.5-inç ekran boyutunu korumaya devam edeceği dile getirilen Apple’ın; 3GB ve 32/128/256GB depolama alanlarını sunacağı kaydediliyor.

Diğer yandan Apple, iPhone 7 modeli için 2GB RAM boyutunu sürdürmeye devam edecekken, depolama seçeneklerini 16/64/128GB olarak sunacak. iPhone 7 kamerası için ise 21MP çözünürlük konuşuluyor.

iPhone 7

Öte yandan Çin’den gelen bu bilgilere, 3.5mm kulaklık girişinin kaldırılacağını ve ses çıkışı için Lighning portundan devam edileceği ekleniyor. Ayrıca Apple’ın, iPhone 7 serisi için USB Type-C kullanacağı bilgisi de aktarılmış. Lakin, Apple’ın Linghning portundan vazgeçme ihtimalinin, neredeyse yok denecek kadar az olduğunu söylemek yerinde bir yorum olacaktır.

Batarya iyileştirmeleri, Wi-Fi bağlantı güçlendirmeleri ve 4K canlı yayın imkanları gibi detaylar da, yine yeni gelen iPhone 7 bilgileri arasında yer alıyor.

 

>> Çin’den gelen yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus bilgileri ile ilgili sizin görüşleriniz nasıl?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here