iPhone 6 ve iPhone 6s Kapanma Sorunu Ortaya Çıktı!

iPhone 6 ve iPhone 6s kapanma sorunu ile ilgili şikayetlerin sayısı ciddi artış göstermeye başladı. İşte iPhone 6-iPhone 6s kapanma sorunu ve detayları!

Uzun süredir, Çinli kullanıcıların iPhone 6 ve iPhone 6s kapanma sorunu ile ilgili şikayetler, resmi açıklama ile yeniden gündeme gelmiş oldu.

iPhone 6 ve iPhone 6s kapanma sorunu ciddileşiyor!

iPhone 6 ve iPhone 6s Kapanma Sorunu

Çin Tüketici Derneği tarafından yapılan açıklamaya göre, iPhone 6 ve iPhone 6s kapanma sorunu ile ilgili gelen şikayet dilekçeleri, ciddi miktarda artış göstermiş durumda.

iPhone 6 ve iPhone 6s kapanma sorununun detaylarına göre, batarya kapasitesi yüzde 50’nin altında yer alan iPhone 6 ve iPhone 6s modelleri, aniden kapanıyor.

Çinli kullanıcılar tarafından ciddi miktarlara ulaşmış olan iPhone 6 ve iPhone 6s kapanma sorunu ile ilgili dilekçeler karşısında, Apple’ın nasıl bir aksiyon alacağı büyük merak konusu haline gelmiş oldu. İlerleyen dönemlerde, Apple’ın konu ile ilgili resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.