iPad Pro hakkındaki sızıntılara ve söylentilere bir yenisi daha eklenmiş durumda. Daha önce de benzer şekilde iPad Pro olarak isimlendirileceği düşünülen daha geniş ekranlı bir iPad modeli için hazırlandığı iddia edilen iPad Pro kılıf görselleri yayınlanmıştı. Şimdi yine benzer bir durumla karşı karşıyayız. Ancak bu sefer söz konusu kılıf daha detaylı incelenmiş durumda.

iPad Pro sızıntıları yeni görsellerle devam ediyor!

iPad Pro için Olduğu İddia Edilen Yeni Bir Kılıf Daha Ortaya Çıktı! habertekno.com - habertekno - güncel teknoloji haberleri - ipad sızıntı görselleri - ipad haberleri (2)

iPad Pro için hazırlanmış olduğu iddia edilen kılıfın sızıntısının temel sebebi, aslında ekran boyutu hakkında ön izlenim elde etmek. Bu sefer cihazın tüm ölçüleri hakkında çıkarımlar yapmak da mümkün olmuş. Şöyle ki yine önceki sızıntılarla benzer şekilde kılıfın 12,9 inçlik bir iPad için hazırlanmış olduğu ölçülüyor. Diğer cihaz boyutları ise 305.7mm x 222.6mm x 7.2mm şeklinde ölçülebiliyor.

iPad Pro için Olduğu İddia Edilen Yeni Bir Kılıf Daha Ortaya Çıktı! habertekno.com - habertekno - güncel teknoloji haberleri - ipad sızıntı görselleri - ipad haberleri (6)

Kılıftan çıkartılan diğer özellikler ise, cihazın stereo hoparlör ile gelecek olması ve yine cihazın sağ kenarında yer alan gizemli boşluk oluyor. Bu kesinti için tahminler iPad Pro ya da başka bir isimle gelecek olan 12.9 inç boyutundaki tablet modelinin ayrıca USB-C portuna da sahip olacağı yönünde şekilleniyor. Sim kart yuvası olma ihtimalini ise boşluğun sim için çok geniş olmasından ötürü olası bakılmıyor.

iPad Pro için Olduğu İddia Edilen Yeni Bir Kılıf Daha Ortaya Çıktı! habertekno.com - habertekno - güncel teknoloji haberleri - ipad sızıntı görselleri - ipad haberleri (7)

Bir diğer farklı beklenti ise iPad Pro’ nun, iOS işletim sistemi yerine OS X benzeri bir işletim sistemi taşıyabilecek olması. Mac OS X işletim sisteminden kırpılma bir sistem olasılığı üzerinde de durulduğunu belirtmek gerekiyor.

Geçtiğimiz yıllarda farklı cihazlar için yine kılıf sızıntıları ile karşılaşmıştık ve bu sızıntılar nihai cihaz ile doğrudan örtüşmüştü.

Son olarak Youtube kanallarından olan Unbox Therapy kurucusu ‘Lewis‘ tarafından kılıf hakkında detaylar içeren videoyu da aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here