iOS ve Android İçin Yu-Gi-Oh! Duel Links Yayınlandı!

KONAMI'nin bir dönemlerin efsane çizgi filmi ve PC oyunu Yu-Gi-Oh!, Yu-Gi-Oh! Duel Links ismi ile mobil platformlarda yayınlandı. İşte detaylar!

Yu-Gi-Oh! Duel Links

Bir zamanlar ülkemizde de Pokemon kadar popüler olan çizgi film dizisi Yu-Gi-Oh!, aynı şekilde PC platformunda da oyun olarak yayınlanmıştı. Yıllar sonra KONAMI, Yu-Gi-Oh! Duel Links ismi ile yeni mobil oyununu, iOS ve Android platformları için yayınladı!

Yu-Gi-Oh! Duel Links yayınlandı!Yu-Gi-Oh! Duel Links

Aslında KONAMI, geçtiğimiz kasım ayında Yu-Gi-Oh! Duel Links mobil oyununu Android ve iOS platformu için yayınlamıştı. Ancak ilk olarak, sadece Japonya’da kullanıma açılmıştı.

Kısa bir süre önce de KONAMI, Blizzard’ın Hearthstone: Heroes of Warcraft mobil kart oyunu ile benzer dinamiklere sahip olan yeni kart oyunu Yu-Gi-Oh! Duel Links’i 150 ülke için kullanıma açtı.

Belirtildiği gibi hem iOS hem de Android için yayınlanan Yu-Gi-Oh! Duel Links, Android 4.4 sonrası ve iOS 8 sonrası işletim sistemleri taşıyan akıllı telefonlar ile oynanabiliyor.

Yu-Gi-Oh! Duel Links indirme bağlantıları:

Android için Yu-Gi-Oh! Duel Linkshttps://play.google.com/store/apps/details?id=jp.konami.duellinks

iOS için Yu-Gi-Oh! Duel Linkshttps://itunes.apple.com/au/app/yu-gi-oh!-duel-links/id1068378177?mt=8

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.