iOS Platformuna Yeni Emojiler!

Apple, iOS platformuna getireceği yeni emojiler ile ilgili ilk görselleri paylaştı. İşte iOS platformuna gelecek olan yeni emojiler!

Yeni Emojiler 2017

Apple, Dünya Emoji Günü kapsamında, iOS 11 ile birlikte sunacağı yeni emoji paketi ile ilgili bilgiler paylaştı. Apple’ın iOS 11 platformuna sunacağı yeni emojiler arasında, dikkat çeken örnekler de bulunuyor.

Apple, yeni emojiler ile iOS 11’i renklendirecek!

Yeni Emojiler 2017

Özellikle son birkaç yıldır en çok kullanılan ifade seçenekleri arasında yer almaya başlayan emojiler, günümüzde hemen her yaştan kullanıcılar için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Oldukça popüler bir kullanıma kavuşan emojiler için geçtiğimiz dönemlerde hazırlanan sinema filmi de beyazperdede yerini almıştı. Dünya Emoji Günü kapsamında Apple, iOS 11 için sunacağı yeni emojiler ile kullanıcıların dikkatini yeniden bu yöne çekmiş oldu.

Yeni Emojiler 2017

Apple tarafından yayınlanan görsellerde, birçok farklı ve dikkat çeken yeni emoji seçeneği bulunuyor. Hem yeni insan figürleri hem hayvanlar alemine yeni emojiler hem de klasikleşen emojilerin genişletilmiş hallerini kapsayan bu yeni paket, ilk olarak Apple tarafından iOS 11 için kullanıma sunulmaya hazırlanıyor.

Yeni Emojiler 2017

Yeni emojiler ilk olarak iOS 11’e, sonrasında Android O’ya gelecek!

Yeni Emojiler 2017

Toplamda 69 farklı yeni emojiyi barındıracak olan bu paket, belirtildiği gibi ilk olarak iOS 11 ile kullanıma sunulacak. Akabinde ise Android O sürümü ile birlikte, Android dünyasında da kullanılmaya başlanması planlanıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here