Haber Tekno Sosyal Medya

Mobil Uygulama

iOS 8.4 ile Müzik Uygulaması Yenileniyor!

Apple, iOS 8.4 mobil işletim sistemi sürümü ile birlikte Müzik uygulamasında yenilik sunmaya hazırlanıyor. İşte Apple’ın iOS 8.4 ile sunacağı yeni Müzik uygulaması ile ilgili tüm detaylı bilgiler!

iOS 8.3 sürümünün betadan çıkıp resmi sürümünün kısa bir süre sonra yayınlanmasının ardından Apple, iOS 8.4 sürümünü beta olarak geliştiricilere sundu. iOS 8.4 kapsamında ise öne çıkan en büyük yenilik tamamen yenilenen müzik oynatıcısı konusunda oluyor.

Gerek iPad tarafında gerekse de iPhone tarafında iOS 8.4 ile müzik oynatıcısının tamamen yeni bir tasarım kazandığını görüyoruz. Kullanıcıların müzik koleksiyonlarından seçimlerini ve sanatçı tercihlerini çok daha pratik seçilebilen bir yapı kazandığını belirten Apple, ayrıca genel tasarım kökeni de iOS 8 in genel tasarım düzenine daha çok uyum saplayan şeffaflaştırılmış bir yapı elde etmiş.

iOS 8.4 Müzik uygulaması değişiyor!

iOS 8.4 ile Müzik Uygulaması Yenileniyor! - habertekno - habertekno.com - haber tekno teknoloji haberleri (1)2

Diğer yandan en dikkat çekici bir diğer entegrasyon ise iTunes Radio tarafında beliriyor. Zira artık müzik oynatıcısı içerisinde iTunes Radio ya erişmek daha pratik ve işlevsel bir yapı kazanmış. Bu yeni tasarım ve geliştirmeler ile iTunes Radio uygulamasının, Apple tarafından artık daha ön plana çıkartıldığı da dikkatlerden kaçmıyor.

Henüz yeni yayınlanan beta iOS 8.4, getirdiği diğer yeniliklerle beraber daha son kullanıcı için uzak görünüyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Uygulama

Üste çık