iOS 8.4 Beta 2 Yayınlandı!

Apple, WWDC 2015’ e doğru yaklaşırken iOS çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak iki hafta önce yayınladığı ve en büyük yeniliğin müzik uygulamasında kendisi gösterdiği iOS 8.4 Beta sürümünün, ikincisi de gün içinde geliştiricilere sunulmuş durumda.

iOS 8.4 Beta 2 Yayınlandı! - habertekno.com - habertekno - apple haberleri (2)

İlk yayınlanan iOS 8.4 Betada alduğu gibi net bir yenilik belirmezken, daha çok hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerle gelen ikinci beta, hızla nihai sürüme doğru ilerliyor. Öyle görünüyor ki Apple, WWDC 2015 kapsamında duyurulması beklenen muhtemel iOS 9 öncesi, iOS 8.4 üzerinden çalışmalara başlamış. Zira Apple, iOS 8.1 sonrası güncelleme aralığını sıklaştırmış ve yenilik içeren paketler yayınlamıştı.

Yayınlanan ilk iOS 8.4 Betasının getirdiği müzik uygulaması yeniği hakkında ki haber bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.