iOS 11.0.1 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple iOS 11.1 güncellemesini yayınladı. Yeni iOS 11.1 güncellemesi ile beraber performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri getiriliyor!

ios 11.0.1

Apple tarafından ilk olarak WWDC 2017 kapsamında duyurulan ve o süreçten geçtiğimiz haftaya kadar beta sürecini devam ettiren yeni mobil işletim sistemi sürümü iOS 11, desteklenen iPhone ve iPad modelleri için yayınlanmıştı.

Kullanıcılar tarafından meraklı bir bekleyiş sonunda yüklenen ve birçok yeni özelliğe ev sahipliği eden iOS 11, ilk güncellemelerle beraber birtakım eleştirilerle de karşı karşıya kalmıştı. Bu sorunlara karşı Apple, çeşitli hata düzeltmeleri ve performans artışı sağlayan iOS 11.0.1 sürümünü yayınladı.

iOS 11.0.1 ile performans ve hata düzeltmeleri kendini gösteriyor!

iOS 11.1

Öncelikle hatırlatmak gerekirse bilhassa da iPhone tarafında iOS 11 sürümüne geçiş yapan kullanıcılar batarya kütetiminin artması ve çeşitli gecikmeler olduğundan şikayet etmekteydiler.

Yaklaşık bir haftalık bir süredir bu problemlerin sık sık altarılmasını takip eden kısa bir süre içinde Apple, yeni iOS 11.0.1 güncellemesini yayınlamış oldu.

Güncellemenin kısa bir süre önce yayınlanmasından dolayı iOS 11.0.1 güncellemsinin iOS 11 hatalarını ne kadar çözdüğü konusunda somut bilgilere erişilmiş değil. Yeni güncellemenin daha fazla iPhone ve iPad modeline yüklenmesi ile beraber kullanıcılarının geri dönüşü ile beraber bahsi geçen sorunların ne derece Apple tarafından çözülüp çözülmediği ortaya çıkmış olacak.

Destekleyen iPhone ve iPad modellerini kullanan kullanıcılar, şu an iOS 11.0.1 güncellemesini cihazlarına kurabilir durumdalar.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

2 Yorum