iOS 10 Dark Mode Gelecek mi?

Uzun süredir gelmesi beklenen iOS 10 Dark Mode özelliği ile ilgili yeni görüntüler paylaşıldı. İşte iOS 10 Dark Model ayarlar sayfası görüntüsü!

iOS 10 Dark Mode

Apple’ın bu yıl düzenlediği geliştirici konferansı WWDC 2016 kapsamında; iOS 10, macOS Sierra ve WatchOS 3 gibi işletim sistemi güncellemeleri tanıtılmıştı. iOS 10 ile gelmesi tahmin edilen Dark Mode özelliği ise, Apple tarafında WWDC 2016 konferansı kapsamında duyurulmadı. Lakin, iOS 10 Dark Mode özelliği ile ilgili görüntüler gelmeye devam ediyor!

iOS 10 Dark Mode özelliği gelecek mi?

ios 10 dark mode

İlk olarak Andrew Wiik isimli yazılımcı tarafından ortaya çıkartılan iOS 10 Dark Mode mesajlaşma görüntülerine, bir yenisi daha eklenti. Yeni yayınlanan iOS 10 Dark Mode özelliği kapsamı ise, ayarlar sayfasında kendini gösteriyor.

Apple’ın uygulama geliştirme aracı Xcode iOS simülatörü üzerinde ortaya çıkan ilk iOS 10 Dark Mode mesajlaşma uygulaması görüntülerini, böylece ayarlar sayfası takip etmiş oldu. Anlaşılan o ki Apple, iOS 10 Dark Mode özelliği üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Zannedilen o ki Apple, bu yeni özelliği iPhone 7 lansmanında, final sürümü yayınlanacak olan iOS 10 ile birlikte kullanıma sunabilir.

1. iOS 10 Dark Mode ayarlar bölümü 1

iOS 10 Dark Mode

2. iOS 10 Dark Mode ayarlar bölümü 2

iOS 10 Dark Mode

3. iOS 10 Dark Mode ayarlar bölümü 3

iOS 10 Dark Mode

 

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here