iOS 10.2 Yayınlandı!

Apple, kısa bir süre önce iOS 10.2 sürümünü resmi olarak yayınladı. İşte iOS 10.2 sürümü ile ilgili detaylar ve gelen özellikler!

iOS 10.2

Uzun bir beta sürecinden sonra Apple’ın yeni iOS işletim sistemi sürümü iOS 10.2 yayınladı. Yeni iOS 10.2 güncellemesi ile birlikte, özellikle mesajlaşma tarafında yenilikler mevcut.

iOS 10.2 yayınlandı!

Destekleyen iPhone, iPad ve iPod Touch modelleri için yayınlanan yeni iOS 10.2 özellikleri arasında, TV uygulaması yer alıyorken, en büyük artı Unicode 9 emojileri üzerinde kendini gösterdi. TV uygulaması, şu an için ülkemizde kullanılmaya sunulmuş değil.

iOS 10.2 Yayınlandı

Apple’ın yaptığı açıklamaya göre iSO 10.2 ile birlikte, 100’den fazla yeni emoji kullanıma sunulmuş oldu. Ek olarak, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için yeni duvar kağıtları ve iMessage tarafında yeni görsel efekt ekleri yayınlandı.

Ayrıca Bakınız: watchOS 3.1.1 Çıktı!

Bunlarla beraber birçok hata iyileştirmesi ve performans artışı sağlayacak düzenlemeler yapılmış durumda.

iOS 10.2 güncellemesi yapmak için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümünü kullanmak gerekiyor.

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

3 Yorum

  1. Güncellemeyi yaptıktan sonra telefon herhangi bir uygulamayı kullanırken tamamiyle kendini kapatıp tekrardan başlatıyor bunsorun sadece bende mi ?