iOS 10.2 ile Beraber Apple Music Oylama Geri Geliyor!

iOS 10.2 sürümü ile birlikte, destekleyen cihazlarda Apple Music oylama sistemi gelmiş olacak. İşte Apple Music oylama özelliği!

Apple Music

Spotify karşısında önemli bir rakip olma özelliğini sürdüren Apple Music, kullanıcı deneyimine ilişkin güncellemeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Son olarak da Apple, iOS 10.2 sürümü ile birlikte Apple Music oylama sistemini geri getirmeye hazırlanıyor!

Apple Music yıldızlı parça oylama sistemi!

Apple Music yıldızlı parça oylama

Bilindiği geçtiğimiz gün Apple, mobil işletim sisteminin iOS 10.2 sürümünü beta olarak yayınladı. Destekleyen iPhone ve iPad modellerine yenilik ve iyileştirme getirecek olan iOS 10.2, Apple Music için de değişimi beraberinde getiriyor.

Ortaya çıkan bilgilere göre Apple Music oylama sistemi, iOS 10.2 ile birlikte geri gelecek. Hatırlatmak gerekirse Apple Music oylama sistemi, kullanıcıların dinlediği parçaya, 1 ile 5 arasında yıldız sistemi üzerinden değerlendirme yapmasına imkan sunuyordu.

 

>> Apple Music oylama sistemi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.