iOS 10.1 Çıkış Tarihi Göründü!

Yeni iOS 10.1 çıkış tarihi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte yeni ortaya çıkan iOS 10.1 çıkış tarihi ile ilgili detaylar!

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile duyurduğu ve daha önce yapmadığı şekilde kademeli olarak iOS sürümleri ile sunacağı özellikleri barındıran ilk güncelleme olacak iOS 10.1 çıkış tarihi ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

iOS 10.1 Çıkış Tarihi

iOS 10.1 çıkış tarihi!

Şu an için public beta sürecine devam eden iOS 10.1 çıkış tarihi olarak, 25 Ekim 2016 işaret ediliyor. Bilindiği gibi iOS 10.1 güncellemesi ile birlikte, iPhone 7 Plus tarafındaki portre modu aktif kullanıma katılmış olacak.

iOS 10.1 Çıkış Tarihi

Şu an için Apple tarafından doğrudan bir açıklama yapılmıyor. Lakin, ekim ayı sonunda düzenlenecek olan Apple’ın yeni MacBook etkinlik tarihi ile örtüşen iOS 10.1 çıkış tarihi, öyle görünüyor ki etkinlik sonrasındaki günlerde tüm dünyadaki kullanıcılara dağıtılmaya başlanacak ve doğru bir bilgi olarak yer edecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.