Instagram Mail Bildirimleri Göndermeye Başlıyor!

Instagram Mail Bildirimleri Göndermeye Başladı! - habertekno.com - habertekno - teknohaber - güncel teknoloji haberleri

Instagram, kullanıcıların yoğun olarak etkileşime geçtiği kişi veya kurumların yeni fotoğraf paylaşımlarının yanı sıra, öne çıkan görselleri de ilgili kullanıcılara elektronik postayla göndererek, daha aktif bir ortam oluşturma peşinde. Ancak bu uygulamanın kullanıcılar tarafından ne denli ilgi göreceği ise meçhul. Zira aynı stratejiyi Twitter, ilgili twitler ve kaçırılmaması gereken twitler sıfatlarıyla kullanıcılara elektronik posta yoluyla bildirim sağlayarak uyguluyordu. Lakin bu uygulama Twitter tarafında kullanıcıların ilgisini çekmek şöyle dursun, gelen kutusundan gereksiz kutusuna gönderilen mailler olarak kaldı.

Bu noktada Instagram kullanıcılarının bu uygulamaya ne şekilde karşılık vereceği ise merak konusu. Ancak öngörüler, Twitter’ da olduğu gibi bu maillerin istenmeyen mail olacağı yönünde şimdiden şekillenmiş durumda.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.