Instagram Hikayeler’e “Yazma” Modu Dopingi!

Instagram Hikayeler Yazı paylaşma Modu

Instagram Hikayeler özelliği üzerinde yenilikler yapılmaya devam ediyor. Son olarak da Instagram Hikayeler Yazma Modu özelliği kullanıma sunuldu.

Instagram Hikayeler’de yazı paylaşma özelliği kullanıma sunuldu!

Facebook çatısı altında yer almaya başlamasının ardından son sürat gelişmeye devam eden görsel paylaşma temelli sosyal medya platformu Instagram, yeni özelliğini kullanıma sundu. Instagram “Type” yani Instagram “Yazma” özelliği olarak lanse edilen bu yenilik, hikayeler bölümünde herhangi bir video veya görsel paylaşmadan, sadece yazı paylaşılmasına imkan sunuyor.

Instagram Hikayeler Yazı paylaşma Modu

Böylece Instagram kullanıcıları, bundan böyle hikayeler bölümünde sadece yazı paylaşımı da yapabilecek. Şu an için çeşitli yazı tipleri, arka plan renkleri ve yazı renkleri ile özellik detaylandırılmaya çalışılmış. Ancak ilerleyen dönemlerde çok daha fazla seçeneğin sunulmaya başlanacağını söylemek, yanlış olmayacaktır. Son olarak belirtmek gerekirse ne yazık ki bu yeni özellik, şu an için tüm ülkelerde kullanılabilir durumda değil. Bir nevi deneme sürecinde gibi bazı ülkelerde kullanıma sunuldu.

Kısa bir süre sonra ise yeni yayınlanacak iOS ve Android Instagram güncellemesi ile birlikte tüm ülkelerdeki kullanıcıların beğenisine sunulmuş olacaktır. Bu konuda gelecek yeni bilgileri, Haber Tekno olarak sosyal medya haberleri kategorimiz kapsamında an be an sunmaya devam edeceğiz. Bunların dışında yeni özellik ile ilgili düşüncelerinizi, aşağıdaki yorumlar bölümümüzden aktarabilir ve bu özelliği puanlayabilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here