Instagram Hikayeler Ne Kadar Kullanıcıya Ulaştı?

Instagram'ın geçtiğimiz ağustos ayında kullanıma sunduğu Instagram Hikayeler özelliği, ciddi bir kullanıcıya erişmeyi başardı. İşte detaylar!

Instagram Hikayeler

Facebook çatısı altında gelişimine devam eden Instagram, geçtiğimiz sene Instagram Hikayeler servisini de kullanıma sunmuştu. Öyle görünüyor ki Instagram Hikayeler özelliği, beklentileri karşılamaya başlamış.

Instagram Hikayeler 150 milyon aktif kullanıcıya ulaştı!

Instagram Hikayeler

Dünyanın en popüler görüntü paylaşma temelli sosyal medya platformu Instagram’ın geçtiğimiz ağustos ayında kullanıma sunduğu Instagram Hikayeler özelliği, aylık 150 milyon aktif kullanıcı sayısını geride bıraktı.

Instagram Hikayeler’e yeni reklamlar geliyor!

Instagram tarafından yayınlanan bu kullanım verileri ile birlikte, yeni özelliklerin ve yeni reklam modellerinin geleceğine dair bilgiler de paylaşıldı.

Buna göre Instagram Hikayeler tarafında, YouTube reklamlarına benzer 3 saniyelik ve 5 saniyelik atlanabilir reklam seçenekleri, yakın bir zaman içinde aktif edilecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.