Instagram Hashtag Takip Etme Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Instagram hashtag takip etme özelliği en sonunda kullanıma sunuldu. Artık Instagram'da hashtag takibi yapılabilecek. Detaylar haberimizde!

Instagram Hashtag Takip Etme

Instagram hashtag takip etme özelliği resmi olarak kullanıma sunuldu. Artık kullanıcılar Instagram etiket takibi yaparak, ilgi alanlarındaki yeni video ve fotoğrafları takip edebilecek.

Instagram etiket takip etme özelliği kullanıma sunuldu!

Instagram Hashtag Takip Etme

Popüler sosyal medya platformu Instagram tarafından bir süredir beta olarak test sürecinde olan etiketleri yani hashtagleri takip etme özelliği, yeni güncelleme ile birlikte tüm kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Herhangi bir hashtag takibi gerçekleştirerek o hashtag kapsamında paylaşılan herkese açık videolar ve fotoğraflar, tıpkı herhangi bir kullanıcı takip ediyor gibi izlenebilecek. Üstelik Instagram Stories yani Instagram Hikayeler özelliğinde olduğu gibi takip edilen hashtagler ile ilgili hikaye bildirimleri de gösterilecek.

Instagram Hashtag Takip Etme

Tam manasıyla hashtag kullanımını kullanıcı takip etme istemine çeviren bu özellik, iOS ve Android mobil uygulamaları tarafında aktif edilmiş durumda. Bildirimler ise kullanıcıların yeni paylaşımlarında olduğu gibi aynı şekilde gösterilecek. Hikayeler bölümünde ise küçük bir hashtag-etiket logosu eklenmiş olacak.

Bu konuda yaşanacak yeni gelişmeleri Instagram haberleri bölümünde paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here