Haber Tekno Sosyal Medya

Instagram Ekran Görüntüsü Alma Bildirimleri Aktif Oldu!

Instagram Ekran Görüntüsü Alma

Mobil Uygulama

Instagram Ekran Görüntüsü Alma Bildirimleri Aktif Oldu!

Yeni gelen bir Instagram sistem güncellemesi ile Instagram ekran görüntüsü alma sonrasında, ekran görüntüsü alınan kullanıcıya bildirilecek!

Facebook’un çatısı altında gelişim sürecine devam eden en büyük görüntü paylaşma temelli sosyal medya platformu Instagram, ekran görüntüsü alma işlemleri için Snapchat gibi bir yapıya geçmiş oldu.

Bundan böyle Instagram ekran görüntüsü alma işlemi sonrasında, görüntüsü alınan kullanıcıya konu ile ilgili bildirim gönderilecek.

Instagram ekran görüntüsü alma işlemi artık gizli değil!

Bilindiği gibi bundan önce Instagram’da paylaşılan ve beğenilen görseller, diğer kullanıcılar tarafından ekran görüntüsü alınarak kopyalanabiliyordu. Bu duruma Instagram tarafından bir güncelleme geldi.

Bundan sonra, herhangi bir Instagram ekran görüntüsü alma işlemi yapıldığında, ekran görüntüsü alınan kullanıcıya bu durum bildirilecek.

Instagram Ekran Görüntüsü Alma

Uzun süredir Snapchat tarafında kullanılan bu ekran görüntüsü alındı bildirim sistemi, bundan böyle Instagram tarafında da aktif olarak kullanılmaya başlanacak ve ekran görüntüsü alınan kullanıcı bilgilendirilecek.

3 Yorum

3 Comments

 1. Haber Tekno Okuru

  8 Aralık 2016 at 15:13

  altın harflerle “YALAN HABER”

  • Haber Tekno Okuru

   12 Aralık 2016 at 00:29

   yaw he he

  • Haber Tekno Okuru

   8 Mart 2018 at 21:33

   ekran görüntüsü koymuşlar 😀

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Uygulama

Üste çık