Instagram Canlı Yayın Özelliği

Facebook çatısı altında şekillenmeye devam eden en büyük medya paylaşım sosyal platformlarından olan Instagram, bir yeni özelliği daha bünyesine katmaya hazırlanıyor. Doğrudan CEO tarafından açıklana bilgilere göre Instagram canlı yayın özelliği, yakın zaman içerisinde kullanıma sunulacak!

Instagram canlı yayın özelliği!

Instagram Canlı Yayın Özelliği
Instagram CEO’su Kevin Systrom(2016)

Twitter’ın Periscope atılımı ile sosyal medyanın popüler araçlarından biri haline gelen canlı yayın özelliği, açıklanan bilgilere göre Instagram tarafına getirilecek.

Instagram CEO’su Kevin Systrom tarafından Financial Times’ aktarılan bilgilere göre Instagram canlı yayın özelliği için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Daha önce dedikodulara konu olan Instagram canlı yayın özelliği, doğrudan CEO Kevin Systrom tarafından aktarılan bilgiler ışığında, resmileşmiş oldu.

instagram-canli-yayin

Şu an için, söz konusu canlı yayın özelliğinin detayları ve kullanıma sunulacağı tarih ile ilgili bilgiler paylaşılmış değil. Edinilen bilgiler, Instagram canlı yayın özelliğinin çalışmalarının hız kesmeden devam etmesi ile sınırlı kalıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here