İlk Resmi Trainspotting 2 Fragmanı Yayınlandı!

Uzun yıllar sonra yeniden beyazperdede yer alacak olan Trainspotting 2 filmi için ilk fragman yayınlandı. İşte Trainspotting 2 fragmanı!

Kült klasiklerden ve ilk olarak 1996 yılında seyirci karşısına çıkan Trainspotting filminin devamı Trainspotting 2 filmi de beyazperdede yer almaya hazırlanıyor.

Trainspotting 2 fragmanı yayınlandı!

Sosyal medya platformlarına “hayat seç” sloganı ile farklı bir yaklaşım sergileyecek olan Trainspotting 2 filmi için ilk resmi fragman da yayınlandı.

Trainspotting 2

Trainspotting 2 çıkış tarihi!

27 Ocak 2017 tarihinde İngiltere ve 3 Şubat 2016 tarihinde Amerika’da gişe yapacak olan Trainspotting 2 filminin yönetmen koltuğunda ise Danny Boyle ismi oturuyor.

Klasik kadroyu korumaya çalışan Trainspotting 2 filmini öne çıkan oyuncuları ise Ewan McGregor, Robert Carlyle ve Jonny Lee Miller isimlerinden oluşuyor.

İşte yeni yayınlanan resmi Trainspotting 2 fragmanı!

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.