İlk Resmi Karanlığın Elli Tonu Fragmanı Yayınlandı!

Grinin Elli Tonu filminin devam filmi olan Karanlığın Elli Tonu Fragmanı fragmanı yayınlandı. İşte ilk resmi Karanlığın Elli Tonu Fragmanı fragmanı!

Karanlığın Elli Tonu Fragmanı

E. L. James tarafından yazılan Elli Ton üçlemesinin ilk kitabı Grinin Elli Tonu sinemaya uyarlanmış ve dünya çapında izleyiciler tarafından yoğun ilgi ile karşı karşıya kalmıştı.

İlk film Grinin Elli Tonu’ndan sonra da sinema severlerin ilgisi, ikinci kitaptan uyarlanacak Karanlığın Elli Tonu filmine kaymış oldu. Son olarak ise ilk resmi Karanlığın Elli Tonu fragmanı yayınlandı.

Karanlığın Elli Tonu fragmanı yayınlandı!

Karanlığın Elli Tonu Fragmanı

İlk kitap ve filmden ziyade gerilimin daha yüksek tutulacağı Karanlığın Elli Tonu filminin öne çıkan oyuncuları Dakota Johnson, Jamie Dornan, Tyler Hoechlin olarak sıralanıyor.

Karanlığın Elli Tonu çıkış tarihi!

Hem fragmanda hem de daha önce James Foley tarafından yönetilen Karanlığın Elli Tonu çıkış tarihi açıklanmıştı. Buna göre Elli Ton üçlemesinin ikinci filmi Karanlığın Elli Tonu çıkış tarihi 10 Şubat 2016 olarak aktarılıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde vizyonda yerini alacak olan Karanlığın Elli Tonu filmi, yayınlanan ilk resmi fragmanı ile de beklentileri artırmış oldu.

İşte kısa bir süre önce yayınlanan ilk resmi Karanlığın Elli Tonu fragmanı:

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.