İlk Resmi Doctor Strange Fragmanı Yayınlandı!

Merakla beklenen Marvel filmlerinden Doctor Strange için ilk resmi fragman yayınlandı. İşte yayınlanan ilk resmi Doctor Strange fragmanı!

Doctor Strange Fragmanı

2016 yılında yeni bir Marvel filmine ev sahipliği yapacak olan sinema dünyası, Doctor Strange ismi için hazırlanmaya başladı. Kısa bir süre önce ise ilk resmi Doctor Strange fragmanı yayınlandı.

Doctor Strange fragmanı yayınlandı!

Marvel karakterlerinden olan Doctor Strange, 2016 yılında beyazperdede yer almaya hazırlanıyor. Başrol yani Doctor Strange karakterini canlandıracak isim Benedict Cumberbatch’e, Rachel McAdams ve Benedict Wong isimleri eşlik edecek.

Doctor Strange Fragmanı

Yönetmen koltuğunda oturan Scott Derrickson ismi, ayrıca senaryo tarafında C. Robert Cargill ismi ile birlikte de rol alıyor.

Aksiyon, Macera ve Fantastik film severler tarafından merakla beklenen Doctor Strange filminin ülkemizdeki vizyon tarihi ise, 4 Kasım 2016 olarak açıklanmış durumda.

İşte kısa bir süre önce yayınlanan ilk resmi Doctor Strange fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.