İlk Kez Çalışan iPhone 7 Plus Videosu Sızdırıldı!

Şimdiye kadar gelen prototip sızıntılarından farklı olarak ilk kez çalışır durumdaki iPhone 7 Plus sızdırıldı. İşte iPhone 7 Plus videosu!

iPhone 7 Plus

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin tanıtılmasına çok kısa bir süre kala, iPhone 7 özellikleri detaylarından sonra, şimdi de çalışır vaziyetteki iPhone 7 Plus video ile sızdırıldı.

Çalışan iPhone 7 Plus videosu!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

7 Eylül 2016 tarihinde düzenlenecek olan Apple özel etkinliği ile gün yüzüne çıkacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile ilgili somut sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Bilindiği gibi kısa bir süre önce, KGI tarafından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus özellikleri ile ilgili en net detaylar paylaşılmıştı.

Şimdi de sızdırılan bir videoda, iPhone 7 Plus modelinin çalışır durumdaki hali sızdırıldı.

Paylaşılan videoda, çalışır durumdaki üç farklı iPhone modelinin yer aldığı görülüyor. Üçüncü yani son iPhone modelinin ise, arkası çevrildiğinde çift kamera lensinden anlaşılacağı üzere iPhone 7 Plus modeli olduğu açığa çıkıyor.

İşte ilk defa çalışır durumdaki bir iPhone 7 Plus sızıntısını içeren o video:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.