İlk Cehennem Fragmanı Yayınlandı!

Cehennem Fragmanı

Da Vinci Şifresi kitabı ile tüm dünya genelinde büyük okuyucu kitlelerine erişmeyi başaran Dan Brown, kitaplarının beyazperdeye uyarlanmasını da sağlamış oldu. Daha önce Da Vinci Şifresi ve Melekler ve Şeytanlar kitapları beyaz perdeye aktarıldıktan sonra, şimdi de Dan Brown’un son kitabı olan Inferno yani Cehennem kitabı beyazperdede seyircileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanmasına kısa bir süre kala da, ilk Cehennem fragmanı yayınlanmış oldu.

Inferno fragmanı yayınlandı!

Başrollerini; Felicity Jones, Tom Hanks ve Ben Foster isimlerinin üstlendiği Inferno filmi, özellikle İstanbul’da geçen önemli bölümleriyle de ülkemiz için dikkat çeken filmlerden olmayı başardı.

Ayrıca Bakınız

Sharon Stone Marvel Filminde Oynayacak!

Cehennem Fragmanı

Inferno vizyon tarihi!

Inferno çıkış tarihi, 28 Ekim 2016 olarak belirlenmiş durumda. Çıkış tarihine yaklaştıkça da yapımcı firma, Inferno film tanıtımlarına hız kazandırdı. En nihayetinde ise ilk Inferno fragmanı yayınlanmış oldu.

İşte ilk yayınlanan Inferno teaser fragmanı!

>> Inferno filmi ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.