İlk Assassin’s Creed Fragmanı Yayınlandı!

Oyun dünyasından sinema dünyasına transfer olan Assassin’s Creed filmi için ilk fragman yayınlandı! İşte ilk yayınlan Assassin’s Creed fragmanı!

Assassin’s Creed Fragmanı

Oyun ve sinema dünyasının, karşılıklı olarak birbirinden etkilendiğini birçok defa görmek mümkün oluyor. Bu durumun son örneklerinden biri olan Assassin’s Creed filmi için, ilk fragman yayınlandı.

 

Assassin’s Creed fragmanı yayınlandı!

Assassin’s Creed Fragmanı

Oyun tarafında Ubisoft tarafından dağıtımı yapılan Assassin’s Creed, son yıllarda oyuncular tarafından eleştiri odağı haline gelmeye başlamıştı. Bununla beraber Assassin’s Creed ismi, konusu ile birlikte de birçok oyuncuyu etkilemeyi başarmıştı. Şimdi de sahip olduğu bu konusu ile birlikte Assassin’s Creed, sinema filmi olarak beyazperdede yer alacak.

Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams, Ariane Labed, Jeremy Irons, ve Brendan Gleeson gibi isimlerin yer alacağı Assassin’s Creed filminin vizyon tarihi olarak 21 Aralık 2016 işaret ediliyor.

İşte ilk yayınlanan Assassin’s Creed fragmanını!

>> Assassin’s Creed filmi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.