İkinci Galaxy Note 7 Geri Çağırma İşlemi Başladı!

Yenilenen Galaxy Note 7 modellerinden sonra şimdi de, ikinci bir resmi Galaxy Note 7 toplama işlemi başlatıldı. İşte detaylar!

Galaxy Note 7 Geri Çağırma

Birleşik Devletler’de CPSC yani Tüketici Ürün Güvenliği Kurumu resmi olarak ikinci bir Galaxy Note 7 geri çağırma operasyonu başlattı.

Yenilenen Galaxy Note 7 toplama işlemine dahil oldu!

Kısa bir süre önce resmi açıklama ile CPSCTüketici Ürün Güvenliği Kurumu tarafından resmi olarak duyurulan Galaxy Note 7 toplama işlemi, Birleşik Devletler’de yürürlüğe kondu.

Galaxy Note 7 Geri Çağırma

Tüketici Ürün Güvenliği Kurumu tarafından yapılan açıklamalara göre yenilenmiş Galaxy Note 7 modeli de dahil olmak üzere, kişisel güvenlik için tüm Galaxy Note 7 modellerinin iade edilmesi bekleniyor.

Tüketici Ürün Güvenliği Kurumu tarafından başlatılan söz konusu bu ikinci Galaxy Note 7 toplama işleminin, ülkemizde Samsung tarafından uygulanıp uygulanmayacağı sorusu, şu an için cevapsız kalmış durumda.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.