Huawei Samsung

Huawei markasının güncel üst seviye akıllı telefonlarından olan Mate 10, yeni reklam filmlerinin de konuğu oldu. Huawei tarafından hazırlanan yeni reklam filmlerinde, doğrudan Samsung Galaxy S8 hedef alındı. Ancak daha sonrasında söz konusu bu reklam filmleri üzerinde düzenlemeye gidildi.

Huawei, Mate 10 ve Galaxy S8 modellerini karşılaştırdı!

Öncelikle belirtmek gerekirse Huawei, üç yeni kısa reklam filmini YouTube üzerinde yayınladı. Yayınlanan bu yeni videolar batarya, kamera ve performans konuları için hazırlanmış. Bu üç yeni videoda da Huawei, rakipleri ile kıyaslamaya gidiyor ve mizahi bir biçimde yansıtıyor.

Huawei Samsung

İlk olarak Huawei, doğrudan Galaxy S8 modeline gönderme yapıyordu. Ancak daha sonrasında videolar üzerinde düzenleme yapıldı ve rakip olarak gösterilen modelin Galaxy S8 olduğunun anlaşılmıyor olması sağlandı.

Henüz Huawei’nin neden böyle bir geri adım attığı bilinmiyor. Lakin batarya performansı ve kamera performansı ile ciddi bir farklılık olduğunu gösteren Huawei, genel performans konusuna dikkat çekiyor. Daha önce de doğrudan Samsung’un iPhone kullanıcılarını hedef aldığı video yayınlanmış ve teknoloji dünyasında gündem olmuştu. İşte Huawei tarafından yayınlanan yeni Mate 10 reklam videoları:

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here