Huawei P11 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Huawei P11 çıkış tarihi ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Buna göre Huawei P11 modeli kısa bir süre sonra resmi olarak duyurulacak!

Huawei P10

Huawei markasının yeni üst seviye akıllı telefon modeli Huawei P11 çıkış tarihi ile ilgili önemli bir bilgi gündeme geldi. Buna göre yeni P11 akıllı telefon modeli, beklenenden daha önce piyasada yer almaya başlayabilir.

Huawei P11 ne zaman çıkacak?

Huawei P10

Öncelikle hatırlatmak gerekirse daha önce Çinli Huawei markasının yeni P11 modelini, şubat ayında düzenlenecek olan MWC2018 kapsamında duyurması beklendiğine ilişkin bilgiler gündeme gelmişti.

Şimdi de Almanya kaynaklı bir iddiaya göre yeni model, 2018 yılının ilk çeyreği itibariyle piyasada yer almaya başlamış olacak. Nitekim bu yeni iddia, daha önce gelen çıkış tarihi bilgisi ile örtüşüyor.

Şimdiye kadar yeni Huawei P11 modeli ile ilgili gelen en önemli ve en çok dikkat çeken bilgi, tıpkı Apple’ın iPhone X modelinde olduğu gibi ekranın üst bölümünde bir çentik veya küçük bir boşluk olarak ifade edilebilecek bir yapı olacağı iddia edilmişti. Her ne kadar birebir aynı olmasa da benzer bir çerçevesize ekran tasarım anlayışı, Android’in uyumluluk problemini ortaya çıkartabilir.

Huawei P11 ekran çentiği
İddia edilen Huawei P11 ekranı

Bu konuda yaşanacak yeni gelişmeleri detayları ile beraber aktarmaya devam edeceğiz. Görünen o ki 2018 yılının ilk çeyreği, Android dünyasının öne çıkan birçok akıllı telefon modelinin duyurulması ile tamamlanmış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here