Huawei P10 Türkiye Fiyatı!

Huawei P10 Türkiye satışları başladı. İşte "Huawei P10 fiyatı ne kadar?" sorusunun cevabı ve satışları ile ilgili detaylar!

Huawei P10 Türkiye satışlarının başlaması ile birlikte, Huawei P10 Türkiye fiyatı da en nihayetinde açıklığa kavuşmuş oldu. Uzun süredir merakla beklenen Huawei P10, nihayetinde ülkemizde de resmi olarak satışa çıkmış durumda!

Huawei P19 Türkiye fiyatı belli oldu!

Bilhassa da Leica işbirliği ile geliştirilen kamera özellikleri ile birlikte tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kullanıcılar tarafından dikkatleri üzerine toplayan P10 ve P10 Plus modelleri, en nihayetinde ülkemizde de satışa sunuldu. Uzun süredir kullanıcılardan gelen “Huawei P10 fiyatı ne kadar?” sorusunun cevabı da, 3599TL olarak belirlenmiş durumda.

Huawei P10 Türkiye Fiyatı

Mistik Gri ve Grafit Siyah isimlendirmesine sahip iki farklı renk seçeneği ile Türkiye satışlarına başlanan P10 modeli, kısa bir süre içinde birçok farklı perakende mağazasında yer almaya başlayacak. İlk olarak ise Vodafone, Vatan Computer, Media Markt ve TeknoSA mağazalarında kullanıcılar ile buluşacak olan Huawei P10 özellikleri ile ilgili önemli bilgileri hatırlatmak gerekirse, özellik listesi şu şekilde meydana gelmekteydi:

5.1-inç büyüklüğünde Full HD – 1080p ekran

Kirin 960 mobil yonga seti

4GB RAM

12MP ve 20MP çözünürlüğünde çift arka kamera

8 MP ön kamera

3200mAh büyüklüğünde batarya

Android 7.0 Nougat temelli UI 5.1

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here