Huawei P10 Plus Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

Huawei P10 Plus özellikleri ve sızıntı görselleri ortaya çıktı. İşte yeni Huawei P10 Plus teknik özellikleri ve Huawei P10 Plus görselleri!

Çinli Huawei markasının yeni üst seviye akıllı telefon modeli Huawei P10 Plus özellikleri, tasarımı ve çıkış tarihi ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı. Böylece Huawei P10 Plus teknik özellikleri ve tasarımı netleşmeye başlamış oldu.

Huawei P10 Plus özellikleri ortaya çıktı!

Yeni sızdırılan P10 Plus görsellerine değinmeden önce belirtmek gerekirse iddia edilen Huawei P10 Plus teknik özellikleri şu çekilde sıralanıyor:

  • Huawei Kirin 965 mobil işlemci
  • 5.5-inç büyüklüğünde ve çift tarafı kavisli ekran
  • 123GB dahili depolama alanı için 6gb ram
  • 256GB dahili depolama alanı için 8GB RAM
  • Her biri 12 MP çözünürlüğünde çift sensörlü arka kamera
  • 3650mAh büyüklüğünde batarya
  • Android 7.0 Nougat ile birlikte EMUI 5.0 arayüzü

Huawei P10 Plus

Sızdırılan görseller doğrultusunda Huawei’nin, Huawei P10 Plus ile birlikte genel tasarım anlayışında büyük değişikliklere gitmeyi tercih etmediği görülüyor. Nitekim kullanıcıların beğenisi kazanan bu tasarım anlayışı, büyük bir değişim yapılmadan Huawei P10 Plus ile birlikte devam ettirilecek.

Huawei P10 Plus

Huawei P10 Plus çıkış tarihi!

Son olarak değinmek gerekirse, Huawei P10 Plus çıkış tarihi olarak MWC 2017 kapsamında ve 26 şubat tarihinin tercih edilmesi bekleniyor. Dolayısıyla MWC 2017’de duyurulacak akıllı telefonlar arasında, Huawei P10 Plus’ta yer alacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.