Huawei P10 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Huawei P10 özellikleri ve Huawei P10 tasarımı ile ilgili detaylar sızdırıldı. İşte yeni Huawei P10 sızıntıları ile ilgili detaylar!

Huawei P10

Akıllı telefon satış miktarları ile sık sık gündeme gelen Çinli Huawei marlasının yeni üst seviye akıllı telefon modeli Huawei P10 özellikleri ve tasarımı ile ilgili detaylar sızdırıldı. Peki, Huawei P10 özellikleri nasıl olacak?

Huawei P10 tasarımı ve özellikleri!

Huawei P10 prototip görselleri

Kısa bir süre önce prototip görüntüleri sızdırılan yani akıllı telefon modeli Huawei P10 özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde ve 2560×1440-2K çözünürlüğünde ekran, 2.3GHz frekansına sahip 8 çekirdekli Kirin 960 yonga seti, Mali-G71 grafik birimi ve 64GB dahili depolama modeli için 4GB, 128GB dahili depolama modeli için 6GB RAM olarak sıralanıyor.Huawei P10 prototip görselleri

Sızıdırlan Huawei P10 prototip görsellerine göre, Huawei P10 ve Huawei P9 modellerinin benzer bir tasarım anlayışına sahip olduğu belli oluyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.