Huawei P10 Özellikleri Gelmeye Başladı!

Huawei'nin merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Huawei P10 özellikleri ve tasarımı ile ilgili bilgiler ortaya çıkıyor. İşte detaylar!

Huawei P10 Özellikleri

2017’nin merakla beklenen akıllı telefon modelleri arasında yer alan yeni Huawei P10 özellikleri ve tasarımı ile ilgili detaylar, yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Peki, Huawei P10 özellikleri ve Huawei P10 tasarımı nasıl olacak?

Huawei P10 özellikleri ve tasarımı!

Huawei P10

Ortaya çıkan yeni görsellere göre Huawei P10 tasarımı, çift taraflı kavisli ekranın öne çıktığı bir anlayışta olacak. Huawei Mate 9 Porsche Design modeline benzer bir tasarım ile geleceği iddia edilen Huawei P10, öte yandan parmak izi okuyucusunu arka taraftan ön taraftaki home tuşuna taşıyacak.

Bunlarla beraber kablosuz şarj özelliği ile gelmesi beklenen Huawei P10 ekranının da 5.5-inç ve 2560×1440 piksek çözünürlüğünde ve aynı şekilde çift tarafı kavisli yapıda olacağı iddia ediliyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.