Huawei P10 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

"Huawei P10 ne zaman çıkacak?" sorusuna, yeni bir iddia ile cevap verildi. İşte Huawei P10 ve Huawei P10 Plus çıkış tarihi ile ilgili bilgiler!

Huawei P10

Çinli Huawei markasının yeni akıllı telefon modelleri Huawei P10 ve P10 Plus çıkış tarihi ile ilgili yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Son gelen iddialara göre de Huawei P10 çıkış tarihi, önceki model Huawei P9 ile aynı zaman diliminde tanıtılacak.

Huawei P10 ve P10 Plus ne zaman çıkacak?

Hatırlatmak gerekirse Huawei daha önce P8 ve P9 modellerini, içinde bulunduğu yılların nisan ayında tanıtmıştı. Gelen yeni bilgiler de Huawei P10 ve P10 Plus çıkış tarihinin, benzer şekilde 2017’nin nisan ayı olacağı yönünde.

Huawei P10 Çıkış Tarihi

Bilindiği gibi Samsung’un da yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8’i, nisan ayında tanıtmaya hazırlanıyor. Nitekim, Huawei’nin de rekabeti kuvvetlendirmek adına benzer tarihte Huawei P10 ve P10 Plus modellerini tanıtmaya hazırlanası, yüksek ihtimalle doğru gibi görünüyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Huawei P10 ve P10 Plus özellikleri arasında ortak olarak; Kirin 960 mobil işlemci, 6GB RAM ve Mali-G71 MP8 grafik biriminin yer alması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here