Haber Tekno Sosyal Medya

Huawei Mate 9 Kasa Görüntüsü Sızdırıldı!

huawei mate 9

Haberler

Huawei Mate 9 Kasa Görüntüsü Sızdırıldı!

Huawei’nin beklene yeni akıllı telefon modeli Huawei Mate 9’a ait olduğu iddia edilen kasa görüntüleri sızdırıldı. İşte Huawei Mate 9 görüntüleri!

Huawei’nin, Eylül ayında düzenlenecek olan IFA 2016 fuarı kapsamında duyurması beklenen yeni akıllı telefon modeli Huawei Mate 9 modeline ait olduğu iddia edilen görüntüler ortaya atıldı.

Huawei Mate 9 kasası olduğu iddia ediliyor!

Çinli sosyal medya Weibo kapsamında ortaya çıkan ve Huawei Mate 9 modeline ait olduğu iddia edilen görsellerde, Huawei Mate 9 modelinin çift arka kameraya ve kameranın altında parmak izi okuyucu sensör barındırdığı görülüyor.

Huawei Mate 9

Lakin, dikkat çeken bir detay bulunuyor ki Huawei Mate 9 olduğu iddia edilen kasa görüntülerinde, herhangi bir Huawei ibaresi yer almazken, “FLOWDE” ibaresinin yer aldığı dikkat çekiyor. Durumun böyle olması da yayınlanan görselin Huawei Mate 9 modeline ait olduğu bilgisinin güvenilirliğini ortadan kaldırıyor.

Bu görsellerin dışında belirtmek gerekirse, beklenen Huawei Mate 9 özellikleri; 5.9-inç FullHD-1080p- çözünürlüklü ekran, Kirin 960 yonga seti, 4 veya 6GB RAM, 64GB dahili depolama alanı ve 16MP çözünürlüğe sahip arka kamera olarak sıralanıyor. Bunlara ek olarak USB Type-C ve çift hoparlör olacağı görsellerde de yer alıyor.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık