Huawei Mate 9 Çıkış Tarihi Göründü!

Merakla beklenen akıllı telefon modellerinden olan Huawei Mate 9 çıkış tarihi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte Huawei Mate 9 çıkış tarihi!

Huawei Mate 9

Çinli Huawei markasının yeni amiral gemi modeli Huawei Mate P9 posterleri ve dolayısıyla Huawei Mate P9 çıkış tarihi de görüntülenmiş oldu.

Huawei Mate P9 çıkış tarihi!

Huawei Mate 9

Ortaya çıkan Huawei Mate P9 afiş görsellerinden anlaşılacağı üzere Huawei Mate P9 ön sipariş tarihi 4 Kasım 2016 olarak belirlenmiş.

Ön sipariş geçen kullanıcılar için Huawei Mate P9 teslimatlarının ne zaman yapılacağına ilişkin bir detay yer almıyor.

4 Kasım 2016 olarak görüntülenmiş olan Huawei Mate P9 çıkış tarihi bilgileri, Huawei Fit isimli yeni akıllı saat modelinin de çıkış tarihi olabilir.

Huawei Mate 9

Huawei Mate P9 özellikleri!

Beklenen Huawei Mate P9 özelliklerine de değinmeden önce belirtmek gerekirse; 4GB RAM/63GB dahili depolama ve 6GB RAM-256GB dahili depolama alanına sahip iki farklı model piyasaya sunulacak. Her iki Huawei Mate P9 özellikleri; 5.9-inç büyüklüğünde ve 1920×1080-Full HD çözünürlüğe sahip ekran, Kirin 960 mobil yonga seti, Leica işbirliği ile tasarlanan çift sensörlü 20MP arka ve 12MP ön kamera çözünürlüğü, Android 7.0 ile çalışacak Emotion UI 5 arayüzü olarak listeleniyor.

Huawei Mate P9 fiyatı!

Huawei Mate P9 fiyatı ile ilgili ortaya çıkan bilgiler ışığında 4GB RAM/64GB dahili depolamaya sahip model 480-510 dolar aralığında, 6GB RAM/256GB dahili depolama alanına sahip olan Huawei Mate P9 fiyatı için de 585-705 dolar aralığı olacağını söylemek mümkün.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.