Huawei Fit Akıllı Saat Ortaya Çıktı!

Akıllı saat modelleri arasına Huawei markası da, Huawei Fit modeli ile birlikte girmeye hazırlanıyor. İşte yeni Huawei Fit!

Akıllı saat konseptinin popülaritesi kaybolmaya başlamışken, yeni markalardan da akıllı saat modelleri gelmeye devam ediyor. Son olarak da Huawei Fit akıllı saat modeli ortaya çıktı.

Huawei Fit akıllı saat modeli!

TechnoBuffalo tarafından ortaya çıkartılan sızıntı görseller, Huawei Fit akıllı saat modeline ait olduğu iddiası ile yayınlandı.

Huawei Fit Akıllı Saat

Şu an için, Huawei Fit teknik özelliklerine ilişkin bilgiler paylaşılmış değil. Yuvarlak tasarımı ile hem Motorola hem de Samsung marka akıllı saatlerin karşısında yer alacağını düşünülen Huawei Fit modelinin, daha çok yüzücüler ve koşucular için hazırlandığı öne sürülüyor.

Huawei Fit Akıllı Saat

Huawei Fit çıkış tarihi!

Aktarılan kısıtlı bilgilerde Huawei Fit çıkış tarihinin, Mate 9 modeli ile eş zamanlı olabileceği de dile getiriliyor. Hatırlatmak gerekirse, Huawei tarafından duyurulacak yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Mate 9 için, kısa bir zaman kalmış durumda.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.