HTC X10 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Kısa bir süre önce HTC, resmi sosyal medya hesapları üzerinden HTC X10 çıkış tarihi ile ilgili bilgi paylaştı. İşte HTC X10 çıkış tarihi!

HTC

HTC 11 tarafındaki beklentiler bir yana dursun HTC, yeni akıllı telefon modeli HTC X10 çıkış tarihi ile ilgili sosyal medya hesapları üzerinden bilgi verdi.

HTC X10 çıkış tarihi: 12 Ocak 2017!HTC X10 Çıkış Tarihi

HTC’nin “For You-Senin için” sloganı ile resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı bir görsel, 12 Ocak 2017 tarihi işaret ediyor. HTC 11 modelinin MWC 2017 kapsamında Mart 2017 tarihinde duyurulması beklendiği için bu tarih açıklamasının, HTC X9 modelinin üstüne tanıtılacak HTC X10 modelini işaret ettiği tahmin ediliyor.

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.