HTC Vive Yedek Parçaları Satışa Başladı!

HTC Vive Aksesuarları

HTC ve Valve ortaklığı ile ortaya çıkan sanal gerçeklik kası HTC Vive, bilindiği gibi yaklaşık 5 hafta önce gönderimlerine başladı. Şimdi de HTC Vive yedek parçaları satışa sunuldu.

Ayrıca Bakınız

BMW’nin Sürücüsüz Otomobillerinin Çıkış Tarihi Açıklandı!

HTC Vive yedek parçaları satışa çıktı!

Açıklanan bilgilere göre HTC Vive sanal gerçeklik kaskı için, belirli parçaların aşınma veya yenilenme gereksinimi ortaya çıkmış. Bu parçalar arasında, kaskın burna oturan bölümü ve kabloları yer alıyor.

Yeni HTC Vive yedek parça bileşenleri de bu iki temel gereksinimi karşılıyor.

HTC Vive Yedek Parçaları

HTC Vive burun bölümü parçası için, farklı yüz tipine göre satış başlandı. Bütün set 24,99 Dolar ile etiketlendirilirken, tek parça 12,99 Dolar ile etiketlendirilmiş.

Öte yandan HTC Vive yedek parça satışları arasında, ürünün kabloları da yer alıyor. HTC Vive güç kordonu için 134,99 Dolar etiket konulmuş.

Ek olarak HDMI ve USB kabloları için, uzunluklarına göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Bu farklılıklar  da 10 Dolar ve 39,99 Dolar arasında değişkenlik gösteriyor.

HTC Vive Yedek Parçaları

Son olarak da HTC Vive yedek parça satışları arasında, kontrol kutusu bileşeni de yer alıyor. Bu parça için de 34,99 Dolar ödeme isteniyor.

HTC Vive için satışa sunulan bu yedek parçaların satışına, ürünün kullanıcı tarafından oluşturulan bileşen hasarından mağduriyet için başlandığı bilgili veriliyor.

 

>> HTC Vive yedek parça satışları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.